Ir vairākas Ticības pakāpes. Svētie – tie, kuri nes Dieva vārdu, kā Muhameds, Budda vai Kristus. Tie ir tie, kuru apziņas līmenis ir pietiekami augsts, lai cienītu citus un justu tiem līdzi. Bez viņiem ir cilvēki, kuri arī ir pietiekami augstu garīgo attīstības līmeni, tie kalpo cilvēkiem un, ja reiz strādā, tad tikai pie sevis, pie savas lepnības, dusmām, skaudības, skopuma… Tie ir tie cilvēki, kuri patiešām neakcentējas uz “skabargu cita acī”, bet gan cenšas izvilt baļķi no savējās. Bet, diemžēl, pasaulē vairākums ir cilvēki, kuri visur redz atšķirības nevis kalpošanu Dievam, bet savas gribas uzspiešanu citiem. savu ticību, savu dzīvesveidu un uzskatus. Un tas viss no – Mazticības. No mīlestības trūkuma. Un visi kari un konflikti tiešī šī iemesla dēļ.
Taču galvenais cilvēka dzīves uzdevums ir uzdot sev jautājumus un meklēt atbildes uz tiem: Kas es esmu? Kāpēc dzīvoju? Kā sasniegt savu augstāko mērķi dzīvē?
Es esmu konsultējusi ļoti daudzus ietekmīgus un bagātus cilvēkus un viņu galvenā problēma ir tā, ka viņi nevar izprast un apjaust savas neapmierinātības cēloņus, tukšumu pēc savu mērķu sasniegšanas. Tas ir personības konflikts, kad cilvēks nav spējīgs apjaust, ka
Līderis – tas nav kungs, bet gan kalps. Un enerģija viņam tiek dota tikai tāpēc, lai kalpotu citiem cilvēkie, ne tikai sev!
Un tad cilvēku attīra misionārisms, labdarība. Bet ne bezpersoniska atdošana, kas izskatās pēc atpirkšanās. Vēdās ir atsevišķa “labdarības zinātne”. Saskaņā ar to par nabadzīgo vajag rūpēties. Bet palīdzēt tikai ar ēdienu, apģērbu, medikamentiem. Tātad Tu uzzini, kas viņam patiesībā vajadzīgs un rūpējies par viņu un velti viņam savu laiku un uzmanību, bet nekādā gadījumā nedrīksti palīdzēt ar naudu. Ja darīsi to, tad apmainīsies ar viņu karmām – uzņemsies daļu viņa likteni, kas ne vienmēr būs labvēlīgs. Naudu dot vari tikai tam, kurš garīgi ir augstāks par Tevi, svētajiem, dievnamiem un zinību izplatīšanai – tāda apmaiņa ir labdarīga.
Vispār jau šajā pasaulē viss prasa atdevi, harmonija ir apmaiņa. Šodien to izspiedušas pretdabiskas “vērtības”. Ņemsim, piemēram grāmatu, kurā māca, kā manipulēt ar sievieti, lai ātrāk panāktu vēlamo. Tajā pat laikā, sievietes aizrautīgi lasa, kā pievilināt vīrieti, kā iekarot to – nevis kā kalpot vīram, bet izmantot to – kā būt bagātam, neko nedarot, kā notievēt, turpinot pārēsties.
Tādas, lūk, metodikas, kad cilvēkam tiek iepotēta ideja patērēt, neko nedodot pretī.
— Jūs jau 20 gadus konsultējat ģimenes. Vai esat atradusi universālo formulu ģimenes glābšanai?
— Pasauli glābs sieviete un viņas gudrība. Viss sākas no viņas. Tikai gudra māte izaudzinās īstus vīriešus, pareizus vīriešus. “Liela” sieviete nav spējīga nostādīt vīrieti īstajā vietā. Būt Viedai, tas nāk caur samierināšanās mācību stundām, “visa izlaišanu caur sirdi”. Ir jāatsakās no lepnības, jāiemācās pieņemt, jāpieņem visu svēto rakstīto patiesību, ka laime tek no vīrieša pie sievietes un no sievietes – pie bērniem. Cieņas pret vīrieti enerģijai jāpaliek pat tad, ja vecāki ir šķīrušies. Jāsaprot viena vienkārša lieta: jūs JAU ESAT radinieki un tur neko nepadarīsi, radinieki paliekat jebkurā gadijumā. Un vēlreiz atgriezīšos sākumā – pie Jūsu jautājuma. ja ģimenē “kaut kas ir ne tā” – tātad jāmainās ir sievai un mātei.
Avots: www. gintafiliasolis.wordpress.com