3. Mūsu organismā dzīvojošajiem mikroorganismiem ir izšķiroša nozīme mūsu vispārējā veselībā. Ēdot gaļu, jūs sagraujat savu mikroorganismu stāvokli, radot lielāku vēža risku.
Mikroorganismi ne tikai palīdz sagremot mūsu pārtiku, bet arī rada kritiskās barības vielas, trenē mūsu imūnsistēmas, pārvērš mūsu gēnus un izslēdz un aizsargā mūs no vēža.
Augu pārtikas produkti patiešām palīdz veidot veselīgu zarnu mikrobiomu. Augļu un dārzeņu šķiedra palīdz izaudzēt “labās” baktērijas mūsu zarnās.
4. Neizvēloties gaļu, jūs mainīsiet arī to, kā darbojas jūsu gēni. Saskaņā ar Forks Over Nails, zinātnieki ir atklājuši, ka vides un dzīvesveida faktori var ieslēgt un izslēgt gēnus.
Izmantojot dzīvesveida izmaiņas, piemēram, uz augu bāzes balstītu uzturu, vēža gēnu ekspresija var samazināties īpaši tiem, kuriem ir gēnu prostatas vēzis.
5. Saskaņā ar Forks Over Knives, aptuveni 38% amerikāņu ir prediabētiski. Dzīvnieku proteīni, īpaši sarkanā gaļa, palielina 2. tipa cukura diabēta risku.
6. Cilvēki parasti uzskata, ka viņiem vajadzīgs olbaltumvielu saturs, kas atrodas gaļā. Bet patiesībā šis pārmērīgais proteīns patiesībā mēdz kaitēt jūsu ķermenim, un tas pārvēršas par atkritumiem, kas var kaitēt jūsu veselībai.
7. Parasti neēdot gaļu var būt milzīga ietekme uz mūsu planētas un tās iedzīvotāju veselību. Ir ziņots, ka dzīvnieku lauksaimniecība ir destruktīva planēta. Tātad, neēdiet gaļu, jūs arī palīdzat videi, kas savukārt palīdz jums.
Avots: www.providr.com