Pēc ādas izstrādājumiem ir liels pieprasījums tirgū. Pirmkārt, pateicoties augstajai kvalitātei, tie ilgi kalpos savam saimniekam. Otrkārt, ādas izstrādājumi izskatās stilīgi un lieliski papildina jebkuru garderobi.
Taču ne vienmēr ir skaidrs, no kāda materiāla patiešām ir gatavota soma, apavi vai maks. Ir daudz paņēmienu, kā var pārbaudīt, vai āda ir kvalitatīva. Ja nevēlies iekļūt veikla tirgoņa rokās kā tas sanāca man Rīgā, tad būs vērtīgi uzzināt 1 lietu. Mēs pastāstīsim par visiem paņēmieniem, kā pārbaudīt, vai āda ir kvalitatīva.
Piekritīsi, ka nav tomēr pārāk patīkami iegādāties apavus, kur pārdevējs apliecina, ka viss kvalitāte ir augstākā līmenī, un tad tev konkrētos apavus tā kā “iesmērē”. Tāpēc, lai tas nenotiktu, ir tomēr prātīgi zināt šīs dažas nianses.
Ādas izstrādājumi
Agrāk bija vienkāršāk pārbaudīt ādas īstumu. Pie tam darīja to visādi: gan burzīja, gan berza un pat ostīja materiālu. Ādai piemīt tai raksturīgs aromāts, kuru ne ar ko nesajauksi. Tikai mūsdienu ražotāji jau sen iemācījušies gatavot kvalitatīvus ādas aizstājējus. Ir pat īpaši izsmidzināmi līdzekļi ar ādas smaržu.
Kādreiz mākslīgā āda asociējās tikai ar apšaubāmas kvalitātes dermatīnu. Taču tagad veikalos un internetā tiek piedāvāts milzīgs daudzums izstrādājumu no mākslīgās ādas, kuri pēc parametriem gandrīz neatšķiras no dabīgās. Vēl vairāk, šie materiāli ir tik līdzīgi, ka tos ļoti grūti atšķirt vienu no otra.
Tādos gadījumos talkā var nākt mazas viltībiņas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!