Šīs sievietes vārdi par citām sievietēm, ir kā balzāms mūsdienu vīrieša dvēselei. Ļoti daudz no visā tā, iespējams, ir pat aizskaroši daudzām no mums, taču, ja tā padomā un paanalizē, – kaut kas tajā visā ir…
«Ziniet, mana pieredze biedē. Domāju, drīz nopietnas laulības – vienas un līdz “zelta” kāzām – vispār izmirs. Par cik cilvēkiem ar katru gadu paliek arvien mazāk pacietības, iecietības, spējas vienam otru paciest un kopā tikt galā ar grūtībām. Mūsdienu sabiedrībā valdošā filosofija mudina cilvēkus apmierināt savas vēlmes un viņam nav nolūka rēķināties ar citiem, viņš nevēlas paciest, tāpēc domā: “Pametīšu šito un atradīšu citu, labāku.” Taču var noslēgt desmit laulības, tāpat kā jebkurus citus darījumus, bet tā arī nekļūt laimīgam. Augot labklājībai, cilvēkos aug arī egoisms, individuālās vajadzības un vērtības, aizstāj ģimeniskās, mainās prioritātes, mainās pašvērtējums. Tagad modē ir teiciens: “es esmu pelnījusi ko labāku” ( „я заслуживаю лучшей доли!“). Es Jūs šokēšu – nē, neesat pelnījusi. Tas ir no Lepnības.
Patiesībā katram dzīvē blakus ir tieši tas cilvēks, kuru viņš ir pelnījis.”
Marina Targakova – praktizējošs ārsts, psihologs un ģimenes psihoterapeits ar 20 gadu darba stāžu savā profesijā. Piecu starptautiski patentētu izgudrojumu psihoterapijas un endokrīnās patoloģijas jomā autors. Starptautiskās Zinātnisko Atklājumu un Izgudrojumu Akadēmijas biedrs. Kazahstānas galvenais homeopāts.
Marina atbrauca uz Atiru novadīt semināru “Logs uz bērna pasauli.” Trīs dienas desmitiem māmiņu un arī daži tēti cītīgi mācījās pie viņiem sveša cilvēka, atrast pieeju savam bērnam. Alkatīgi ķēra katru vārdu un pierakstīja savos blociņos. Un pēc tam kautrīgi cēla rokas un jautāja: bet kāpēc mans bērns ir “NE Tāds”? Atbilde, kā likums, nebija glaimojoša. Ne jau bērns, bet ģimene – “ne tāda.”.
— Un kāda ģimene ir “tāda”? Vai tiešām šķiršanos skaits ir tik dramatisks, ka nopietni apdraud ģimenes institūciju?
— «Ziniet, mana pieredze biedē. Domāju, drīz nopietnas laulības – vienas un līdz “zelta” kāzām – vispār izmirs. Par cik cilvēkiem ar katru gadu paliek arvien mazāk pacietības, iecietības, spējas vienam otru paciest un kopā tikt galā ar grūtībām. Mūsdienu sabiedrībā valdošā filosofija mudina cilvēkus apmierināt savas vēlmes un viņam nav nolūka rēķināties ar citiem, viņš nevēlas paciest, tāpēc domā: “Pametīšu šito un atradīšu citu, labāku.” Taču var noslēgt desmit laulības, tāpat kā jebkurus citus darījumus, bet tā arī nekļūt laimīgam. Augot labklājībai, cilvēkos aug arī egoisms, individuālās vajadzības un vērtības, aizstāj ģimeniskās, mainās prioritātes, mainās pašvērtējums. Tagad modē ir teiciens: “es esmu pelnījusi ko labāku” ( „я заслуживаю лучшей доли!“). Es Jūs šokēšu – nē, neesat pelnījusi. Tas ir no Lepnības. Patiesībā katram dzīvē blakus ir tieši tas cilvēks, kuru viņš ir pelnījis.” Cik ieliks, tik saņems, ko sēsi, to pļausi! (Сколько вкладывает, столько и получает, что сеет, то и пожинает).
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ: