Mēs visi raudam. Asaras ir emociju izrādīšanas veids, kur izrādam gan pozitīvas, gan negatīvas emocijas. Jebkurš ir spējīgs raudāt, turklāt ir cilvēki, kas to dara četras reizes sava mūža laikā, bet ir tādi, kas raud teju par katru sīkumu.
Kanādas Universitātes psihologi veica testu, kurā pierādījās, ka tie cilvēki, kas bieži raud ir daudz vairāk noturīgi stresa laikā, nekā tie kas raud ļoti reti. Lieta tāda, ka katram no mums ir nepieciešams izrādīt savas emocijas, turklāt mēs katrs to darām citādāk.
Raudāšana liecina par labu cilvēku un labu draugu
Grūtās dzīves situācijās draugi var vēlēties izraudāties uz drauga pleca. Lai noņemtu sāpes un pārdzīvojumus, reizēm tā vien vajag, kā tikai izraudāties tuva cilvēka klātbūtnē, kas spēj atbalstīt, saprast un mierināt. Nav labi turēt savas emocijas sevī, tās ir jālaiž uz āru.
Raudāšana parāda, ka jūs nebaidāties no savām jūtām
Raudāšana, lai kāda tā arī būtu – tuva cilvēka zaudēšana, dusmas, naids, stresa situācija, bēdīga filma, varbūt pat hormonālais disbalanss – tas viss padara jūs ievainojamus citu cilvēku vidū. Taču, ja jums neizdodas noturēt emocijas, tad apkārtējo cilvēku atbalsts var palīdzēt jums tikt galā ar savām jūtām.
Jūs protat tikt galā ar stresu
Ļaut vaļu savām jūtām nebūt nenozīmē būt vājam. Pilnīgi pretēji – tas darbojas kā ķermeņa attīrīšana no negatīva un pārlieku lielas pārslodzes. Ja jūs visu laiku turat sevī pārdzīvojumus, smagas domas, nedodot sev iespēju parādīt vājumu un sākt raudāt, gala rezultātā iespējams iedzīvoties ne tikai nopietnās morālās, bet arī fiziskās problēmās.
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ: