Uzvelc kreklu vai pidžamu. Gatavojies kārtīgi izsvīst.
Aktīvās vielas efektīvi aptur iekaisuma procesus organismā. Rezultāts ir gandrīz tūlītējs – pat slimības sākuma stadijā tu sajutīsi ievērojamu atvieglojumu un pašsajūtas uzlabošanos. Tas palīdzēs izvairīties no komplikācijām.
PADOMS:
Tautas metode, protams, ir labas. Bet mēdz būt dažādi klepus veidi. Ja tev tagad ir aktuāls jautājums par to, kā izārstēt klepu savam bērnam, pievērs uzmanību šai informācijai!
Klepus ir tikai slimības simptoms. Tas var būt bronhīts, pneimonija, laringīts, tuberkuloze, bronhiālā astma, garais klepus. Jāārstē nav klepus, bet gan tā iemesls. Tāpēc ārsta konsultācija ir obligāta. Īpaši svarīgi ir bērnus laicīgi parādīt ārstam!
Ļoti bīstami ir nodarboties ar pašārstēšanos, pērkot aptiekā visdažādākos preparātus pret klepu.
Jā, tādi ārstnieciskie preparāti var mazināt klepu (piemēram, tie, kuri iedarbojas tieši uz klepus centru smadzenēs, mazinot signālus, ko sūta kairinātā gļotāda). Var panākt to, ka plaušās izveidojas krēpu uzkrāšanās, un tā rezultātā iespējams smags bronhīts…
Visas tautas metodes var izmantot tikai pēc konsultācijas ar ārstu un pamata preparātu izrakstīšanas. Līdz ārsta apmeklējumam jālieto daudz šķidruma (ūdens, silta tēja, žāvētu augļu novārījums, ābolu un rozīņu novārījums). Šķidrums palīdz izvadīt krēpas.
Tāpat ir svarīgi atrasties labi vēdinātā telpā, kura tiek regulāri uzkopta. Telpā var izvietot traukus ar ūdeni, kas mitrinās gaisu un palīdzēs atvieglot elpceļu patoloģisko stāvokli.
Klepu nevajag ielaist. Labāk sākt ārstēšanu nekavējoties, lai vēlāk nerastos nekādi sarežģījumi. Ātrāk izārstēt klepu palīdzēs arī inhalācijas un preparāti, kuriem piemīt bronhus paplašinošas īpašības.
Iepriekšējais raksts