Kas ir mūsu topošā bērna dvēselīte?
Ko mēs vispār zinām par dvēseli?
Vai tā kaut kādā veidā ietekmē topošos vecākus?
Vai topošie vecāki var ietekmēt sava bērna dvēseli, piesaistot to sev?
Kādēļ reizēm fiziski veseli cilvēki ir neauglīgi?
Atbildes uz visiem šiem jautājumiem rodamas hinduisma svētajos rakstos – vēdās.
Kā tiek lēsts karmas likumā, tad tagadne ir mūsu pagātnes sekas un iemesls visam, kas notiks nākotnē. Tas nozīmē, ka tas, kā mēs izturējāmies pagātnē, būs atspulgs tam, kāda būs mūsu nākotne.
Tas attiecas arī uz dvēselēm, kuras grasās rasties šajā pasaulē. Dvēselei teju vispār nav dotas tiesības izvēlēties, jo vecāki viņai tiek karmas rezultātā. Dvēsele ierodas šajā pasaulē, lai uzlabotos un iegūtu dzīves pieredzi mūsu rūgtajos materiālajos apstākļos. Dzimšanas brīdī mūsu atmiņa tiek atņemta, sniedzot iespēju visu sākt no nulles, cilvēks šajā pasaulē ierodas nevainīgs, taču ar bagāžu, kuru ieguvis iepriekšējā dzīvē.
Tas viss nepieciešams tamdēļ, lai šajā dzīvē cilvēks varētu pieņemt brīvus lēmumus. Cilvēks dodas cauri savai dzīvei, sastopas ar visdažādākajām grūtībām, iegūst ļoti svarīgu pieredzi un šādā veidā pilnveido sevi. Taču ir jāzina kas svarīgs – princips, kādēļ cilvēks dzīvo uz šīs planētas, un tā ir mīlestība. Mīliet šo pasauli, lai tā spētu jums atdarīt ar to pašu. Ļoti labi, ja šo spēju cilvēkam palīdz sasniegt viņa vecāki.
Dvēsele, kas iepriekšējā dzīvē nav sasniegusi sevis pilnveidojumus, šajā dzīvē var būt nenobriedusi (zaļa). Šādas dvēseles liktenis ir neplānota grūtniecība, ar kuru vēl nav skaidrs, ko īsti darīt. Šajā gadījumā tā ir laimes spēle.
Gadījumā, kad dvēsele ir garīgi attīstījusies un dzīves laikā uzkrājusi dievbijību, tad viņa spēs pati nākotnē uzturēt un audzināt savus vecākus.
LASI ARĪ ŠO: Bērni ir vecāku karma
Dvēselei ir trīs enerģijas:
Sat – mūžība (nemirstība)
Čit – zināšanas (dvēsele nevar dzīvot bez priekšzināšanām)
Anada – laime (bezgalīga). Apzināti vai neapzināti, bet mēs vienmēr tiecamies pēc laimes.
Sat Čit Anada (no sanskrita)
Kamēr dvēsele neatrodas ķermenī, tad tā konkrēti zina, ka vēlas nokļūt ģimenē, kas tai sniegs zināšanas un laimi. Ja gadījumā vecāki pašlaik tai nevar nodrošināt visas nepieciešamās lietas, tad šī dvēsele liks saviem topošajiem vecākiem dažādus izturības pārbaudījumus. Piemēram, sūtot tikšanās, kuru laikā viņi varēs izrādīt viens otram līdzjūtību, rūpes; to dara, lai uzzinātu par bērna audzināšanu un ģimenes attiecībām.
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ: