Enerģētiskā kvalitāte, kuru bērns saņem no mātes, tiek regulēta ar viņas stāvokli. Poliklīnikas ir pilnas ar satrauktām sievietēm, kuru bērni slimo nepārtraukti. Skolas ir pilnas ar bērniem, kuru medicīnas kartiņas ir trīs mācību grāmatu biezumā. Iemesls – mātes satraukums.
Gribētos pajautāt šīm sievietēm: mīļās manas, kad jūs vāriet zupu, arī tad jūs satraucaties par katru sastāvdaļu, kuru tajā pievienojat? “Ja nu pēkšņi piparu par maz, sīpoli ne tā sagriezti, burkānu ripiņas par biezu, ja nu…?” Ja jūs tā gatavosiet, šādu zupu nebūs iespējams ēst.
Vai gribat zināt kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka vai nu jūs gatavojat kaut ko garšīgu vai baidieties sabojāt produktus. Vai saprotat atšķirību pieejā lietām? Pirmajā gadījumā jūs no nekā pagatavosiet šedevru, otrajā – neglābjami sabojāsiet produktus.
Un ar bērnu ir tieši tāpat! Vai nu jūs piepildiet bērnu ar pozitīvo – mīlestību, rūpēm, iedrošinājumu un maigumu, vai arī nepārtraukti satraucieties “barojot” bērnu ar bailēm, šaubām, trauksmi, rūpēm un nogurumu. Un ja jūsu bērns vēl ir iesaistīts ģimenes skandālos, tad, ak mīļo stundiņ! Māte ir “uzvilkusies” un bērns saņem niknumu un naidu. Tas viss atsauksies uz viņa fizisko stāvokli.
Vai jūs zināt, kas notiek ar bērnu, kuru “baro” ar negatīvismu? Viņš piepildās ar negatīvo enerģiju, ar kuru sāk baroties parazīti. Un, lūdzu, pilns komplekts no iesnām līdz cērmēm.
Parazīti nedzīvo tur, kur ir pozitīva enerģija! Tiem nav ar ko baroties!
Visas teorijas par to, ka bērns ir inficējies un saaukstējies ir nieki. Bērns var martā ledainā ūdenī iekrist un pat nenošķaudīties, ja mamma nesāks celt paniku. Un var saķert iesnas uz līdzenas vietas.
Infovīrusi pa radio ziņo: “sākusies sezonālā gripa”. Un mamma uzreiz sāk kladzināt: ”ak, gripa klāt!” Kas notiek tālāk? Visa valsts slimo ar gripu. Neslimo tikai tie, kuru mammas stingri pasaka “mans bērns ar gripu neslimos!” Un viss, aptiekai par vienu klientu mazāk. Un veseli bērni farmācijai nav vajadzīgi! Par sabiedrību kopumā pat neizteikšos!
Mehānisms skaidrs? Kolīdz māmiņa sāk kladzināt un domāt par to, vai tik nesaslims viņas mazulis – viņš obligāti saslims. Tikko mātei ir problēmas ar psihi, bērns slimos.
Jebkuri ģimenes konflikti, stresi – bērna nepārtrauktas slimošanas iemesls.
Mammas, atcerieties reizi par visām reizēm – slimība nav iemesls! Slimība ir simptoms! Viss, kas notiek ar bērnu ir viņa enerģētikas graušanas sekas.
Paaugstināta temperatūra ir sekas tam, ka organisms cenšas ar iemesliem cīnīties pats. Iesnas ir kaudze ar beigtām baktērijām – parazītiem, kuras ir barojušās ar negatīvo enerģiju un organisms pats tās ir veiksmīgi nobeidzis. Cenšoties pazemināt temperatūru, jūs pagariniet dzīvi parazītiem un liekat bērnam slimot ilgāk un smagāk. Ķermeņa imunitāte ir daudz gudrāka par 99,9999999 vecākiem un ārstiem kopā. Neaiztiekat temperatūru, tā strādā labāk par jebkuru pretgripas līdzekli. Dodot bērnam “ķīmiju”, jūs iejaucaties viņa iekšējos reaģēšanas procesos.
Sliktā un tumšā enerģija pārņēma ķermeni, organisms pats ielaida sevī tās aprijējus un pēc tam paaugstināja temperatūru, lai tos iznīcinātu. Tā strādā imunitāte.
Kādēļ tik labi strādā norūdīšanās? Cilvēka organisms pēc savas būtības ir spējīgs pats sevi uztrenēt. Tas ir spējīgs pielāgoties. Tajā viss jau ir ielikts, to tikai vajag aktivizēt. Tam arī tiek izmantota norūdīšanās. Bērnam, kurš ir audzis “siltumnīcas” apstākļos ir ļoti maigs, jutīgs organisms ar ļoti šauru reaģēšanas diapazonu. Izejot ārpus ierastās vides, rezultāts var būt neprognozējams.
Jums ir saprotama mātes un bērna enerģētiskā saikne? Pamēģiniet pierakstīt savu stāvokli, skandālus, strīdus. Blakus stabiņā bērna noskaņojumu un viņa slimības. Tur, kur nesakrīt, vai nu pārsalis nenorūdītais organisms vai stress ārpus mājas. Un viss!
Tēva ietekme uz bērnu un māti
Tēvs – galvenā figūra, kas ietekmē veselības stāvokli ģimenē. Iemesls ir ļoti vienkāršs: tieši tēvs ir tas, kurš nosaka to, kā jūtas māte, bet no mātes ir atkarīgs tas, kā jūtas ikviens ģimenes loceklis.
Ja māte nepārtraukti ir uzvilkta, psiho un tamlīdzīgi – tā ir tēva vaina. Kā arī bērna slimošana vēlāk.