Pēdējā laikā bieži slimojošu bērnu paliek ar vien vairāk un vairāk un pie tā bieži vien ir vainojama ārstu nekompetence. Sekojot ārstu norādījumiem, lietot antibiotikas, prettemperatūras un pretiekaisuma preparātus, hormonus, antihistamīnus utml.., pat pie visparastākajām saslimšanām, bieži vien pastāv liela varbūtība, ka nākotnē bērna veselība nonāks līdz astmai vai biežām saslimšanām.
Katrs no mums kaut reizi mūžā ir saskāries ar SARS – (smags, akūts, respiratorais sindroms, jeb atipiskā pneimonija). Saslimšanas gadījumā vīrusa diferncēšana nenotiek un tas paliek neatpazīts, tajā pat laikā ir ļoti svarīgi, ka organisms atpazīst vīrusu, lai spētu pielietot savus resursus cīņai ar to. Slimība parasti sākas ar vājuma, noguruma sajūtu. Bērns zaudē ēstgribu un viņam var sāpēt galva. Mazais var arī sākt berzēt actiņas un kļūt ļoti raudulīgs.
Tas ir slimības pirmais etaps. Ja māte ir vērīga, tad tā pamana saslimšanas sākšanos. Kamēr nav temperatūra, mamma neuzskata par vajadzīgu izsaukt ārstu , jo tas atnāks tikai lai uzstādītu diagnozi, izrakstītu antibiotikas un temperatūru pazeminošus preparātus , bet tipiskie simptomi , kuru dēļ izraksta zāles, vēl nemaz nebūs parādījušies. Šis etaps ir ļoti svarīgs organismam, jo tajā notiek vīrusa atpazīšana.
Šis process ir gana ilgs un var ilgt līdz pat 48 stundām. Vīrusu iznīcināšanas aizsargmehānismu ieslēgšana tiek atlikta uz laiku, līdz vīruss tiks atpazīts.
Ja lieto Transfera Faktorus katru stundu pa 1 kapsulai (ir svarīgi arī naktī iedot vienu reizi, jo imunitātes aktivitāte sākas pēc 19 stundām), tad atpazīšanas process saīsinās par 4 stundām. Organisms sāk cīņu un kamēr vīrusi vēl nav savairojušies, tas var pilnībā tikt galā ar infekciju un jau no rīta visi simptomi būs pazuduši, un bērns celsies labā noskaņojumā un ar labu ēstgribu.
Ja jūs neesat ‘’noķēruši’’ slīmības pirmo etapu, jums jārēķinās, ka tā pāries arī OTRAJĀ ETAPĀ – cīņā ar vīrusa vairošanos.
Galvenais organisma resurss šajā situācijā ir temperatūra un jo bīstamāks ir vīruss, jo augstāka būs temperatūra. Augsta temperatūra ir laba organisma reakcijas pazīme. Vai jūs varat atcerieties kādu gadījumu, kad ārsts jums ir ieteicis necīnīties ar temperatūru ? Ļoti daudzu cilvēku praksē tādi gadījumi nav bijuši. Mūsdienu medicīnas oficiālā taktika ir nomākt visus dabas mehānismus, kā rezultātā tikai panākam, ka bērns slimo ar vien biežāk un smagāk. Bet ko darīt ar vājuma un noguruma sajūtu, krampjiem un vājo ēstgribu? Tas viss ir sīkums, salīdzinājumā ar to, ka tiek izslēgts organisma izdzīvošanas, jeb dabiskais cīņas mehānisma.
TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ: